Saunová kamna KLOVER

Značka Klover je špičkový italský výrobce zaměřující se na výrobu různých druhů topidel, včetně těch pro sauny. Speciálně pro ruskou baňu byla navrhnuta luxusní řada saunových kamen na dřevo "Banya". Řada zahrnuje několik druhů topidel, která se liší především rozměry, výkonem a velikostí prostoru pro kamení.

Všechna kamna z této řady jsou vyráběna se zpevněnou konstrukcí ze speciální, vysoce kvalitní nerezové oceli. Jejich obklad je tvořen kachlemi z přírodně broušeného kamene. Kamna nabízejí možnost “three-side zapojení" komína, kdy lze kouřovod zapojit zprava, zleva i svrchu. Ohniště je teleskopické, a lze ho vysunout až o 28 cm. Díky tomu se kamna přizpůsobí charakteru dané saunové kabiny, a v případě zabudování do stěny je lze obsluhovat z vedlejší místnosti. Dvířka ohniště jsou vždy vyrobena z keramického skla.

Kamna mají, v závislosti na daném typu, výkon v rozmezí 16-80 kW, a jsou vhodná pro rodinné nebo komerční sauny o objemu 8-100 m³. Zároveň pojmou 50 až 550 kg kamení. Na jednotlivé druhy se můžete podívat níže, pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo navštivte náš e-shop.

Saunová kamna Klov. RT RV
Saunová kamna Kl. RT
Saunová kamna Klov. RV-P
Saunová kamna Klover RV100
TOP